Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 27 Ιουνίου
έως 03 Ιουλίου) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής
Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Δυτικής Μακεδονίας θα είναι τα ακόλουθα:
ΓΡΕΒΕΝΑ:
ΗΜΕΡΑ
|
ΠΕΡΙΟΧΗ
|
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
|
ΩΡΕΣ
|
ΔΕΥΤΕΡΑ
27-06-2016
|
Α.Τ.
ΓΡΕΒΕΝΩΝ
|
ΕΛΑΤΟΣ – ΚΑΛΗΡΑΧΗ – ΜΕΓΑΡΟ – ΚΥΠΑΡΙΣΣΙ – ΚΑΛΛΟΝΗ –
ΤΡΙΚΟΡΦΟ - ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ – ΛΕΙΨΙ – ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ – ΡΟΔΙΑ – ΣΥΔΕΝΔΡΟ – ΟΡΟΠΕΔΙΟ
|
17:00 – 24:00
|
ΤΡΙΤΗ
28-06-2016
|
Α.Τ. ΚΗΠΟΥΡΕΙΟΥ
|
ΑΓΙΟΙ ΘΕΟΔΩΡΟΙ – ΑΝΘΡΑΚΙΑ – ΚΗΠΟΥΡΕΙΟ – ΚΡΑΝΙΑ – ΠΡΙΟΝΙΑ –
ΚΑΛΛΙΘΕΑ
|
09:00 – 16:00
|
ΤΕΤΑΡΤΗ
29-06-2016
|
Α.Τ. ΠΟΛΥΝΕΡΙΟΥ
|
ΜΑΥΡΑΝΑΙΟΙ – ΑΝΑΒΡΥΤΑ – ΠΟΛΥΝΕΡΙ – ΑΛΑΤΟΠΕΤΡΑ – ΠΡΟΣΒΟΡΟ –
ΑΕΤΙΑ – ΦΙΛΙΠΠΑΙΟΙ – ΜΕΣΟΛΟΥΡΙ – ΔΟΤΣΙΚΟ – ΣΑΜΑΡΙΝΑ – ΣΜΙΞΗ – ΠΑΝΟΡΑΜΑ –
ΛΑΒΔΑ
|
09:00 – 16:00
|
ΠΕΜΠΤΗ
30-06-2016
|
Α.Τ. ΠΟΛΥΝΕΡΙΟΥ
|
ΜΑΥΡΑΝΑΙΟΙ – ΖΙΑΚΑΣ – ΑΒΔΕΛΛΑ – ΠΕΡΙΒΟΛΙ – ΣΠΗΛΑΙΟ –
ΤΡΙΚΩΜΟ – ΚΟΣΜΑΤΙ – ΜΟΝΑΧΙΤΙ – ΜΙΚΡΟΛΙΒΑΔΟ
|
09:00 – 15:00
|
ΣΑΒΒΑΤΟ
02-07-2016
|
Α.Τ.
ΓΡΕΒΕΝΩΝ
|
ΜΕΓ. ΣΕΙΡΗΝΙ – ΑΜΥΓΔΑΛΙΕΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ –
ΚΙΒΩΤΟΣ – ΜΗΛΙΑ - ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ – ΚΟΚΚΙΝΙΑ
|
20:00 – 02:00
|
ΚΥΡΙΑΚΗ
03-07-2016
|
Α.Τ.
ΓΡΕΒΕΝΩΝ
|
ΕΛΑΤΟΣ – ΚΑΛΗΡΑΧΗ – ΜΕΓΑΡΟ – ΚΥΠΑΡΙΣΣΙ – ΚΑΛΛΟΝΗ –
ΤΡΙΚΟΡΦΟ - ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ – ΛΕΙΨΙ – ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ – ΡΟΔΙΑ – ΣΥΔΕΝΔΡΟ – ΟΡΟΠΕΔΙΟ
|
17:00 – 24:00
|
ΚΑΣΤΟΡΙΑ:
ΗΜΕΡΑ
|
ΠΕΡΙΟΧΗ
|
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
|
ΩΡΕΣ
|
ΤΡΙΤΗ
28-06-2016
|
ΤΟΜΕΑΣ Β΄
Α.Τ.
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΑΙ
Α.Τ. ΑΡΓΟΥΣ
ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
|
ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΔΙΣΠΗΛΙΟ-ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ-ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ-ΤΟΙΧΙΟ-ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ-ΦΩΤΕΙΝΗ-ΜΕΛΙΣΣΟΤΟΠΟΣ-ΣΤΑΥΡΟΠΟΤΑΜΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑ-ΒΕΡΓΑ-ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ-ΛΙΘΙΑ-ΚΟΡΗΣΟΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΗΛΙΤΣΑ-ΚΩΣΤΑΡΑΖΙ-ΒΟΓΑΤΣΙΚΟ-ΓΕΡΜΑΣ-ΔΙΣΠΗΛΙΟ-ΚΑΣΤΟΡΙΑ.
|
08:00-15:00
|
ΤΕΤΑΡΤΗ
29-06-2016
|
ΤΟΜΕΑΣ ΣΤ΄
Α.Τ.
ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
|
ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΜΑΝΙΑΚΟΙ-ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥ-ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ-ΚΡΑΝΟΧΩΡΙ-ΠΤΕΛΕΑ-ΑΓΙΑ
ΑΝΝΑ-ΝΕΣΤΟΡΙΟ-ΚΟΤΥΛΗ-ΚΥΨΕΛΗ-ΕΠΤΑΧΩΡΙ-ΧΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΟΦΥΤΟ-ΠΕΥΚΟ-ΝΕΣΤΟΡΙΟ-ΚΑΣΤΟΡΙΑ.
|
08:00-15:00
|
ΠΕΜΠΤΗ
30-06-2016
|
ΤΟΜΕΑΣ Γ΄
Α.Τ.
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ
Α.Τ. ΑΡΓΟΥΣ
ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
|
ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙ-ΙΕΡΟΠΗΓΗ-ΑΓΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ-ΟΙΝΟΗ-ΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΤΩ
ΠΤΕΡΙΑ-ΠΟΛΥΑΝΕΜΟΣ-ΚΑΛΟΧΩΡΙ-ΤΣΑΚΩΝΗ-ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ-ΟΜΟΡΦΟΚΚΛΗΣΙΑ-ΥΨΗΛΟ-ΑΥΓΗ-ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ-ΠΟΡΙΑ-ΚΑΣΤΟΡΙΑ.
|
18:00-24:00
|
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
01-07-2016
|
ΤΟΜΕΑΣ Ε΄
Α.Τ.
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ
Α.Τ.
ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
|
ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΚΑΛΟΧΩΡΙ-ΑΝΩ
ΚΑΙ ΚΑΤΩ
ΠΤΕΡΙΑ-ΚΟΜΝΗΝΑΔΕΣ-ΔΙΠΟΤΑΜΙΑ-ΧΙΟΝΑΤΟ-ΝΕΣΤΟΡΙΟ-ΜΕΛΑΝΘΙΟ-ΝΙΚΗ-ΛΑΓΓΑ-ΒΡΑΧΟΣ-ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΑΚΙ-
ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΚΑΣΤΟΡΙΑ.
|
18:00-24:00
|
ΣΑΒΒΑΤΟ
02-07-2016
|
ΤΟΜΕΑΣ Α΄
Α.Τ.
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
|
ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΚΟΡΟΜΗΛΙΑ-Ν.ΟΙΚΙΣΜΟΣ
ΚΟΡΕΣΤΙΩΝ-ΚΡΑΝΙΩΝΑΣ-ΜΑΥΡΟΚΑΜΠΟΣ-ΧΑΛΑΡΑ- ΑΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ -ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ-ΜΕΛΑΣ-ΑΝΩ
ΜΕΛΑΣ-ΒΥΣΣΙΝΙΑ-ΟΞΥΑ-ΠΟΛΥΚΕΡΑΣΟΣ-ΤΟΙΧΙΟ-ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙ-ΚΕΦΑΛΑΡΙ-ΑΠΟΣΚΕΠΟΣ-ΚΑΣΤΟΡΙΑ.
|
08:00-15:00
|
ΚΥΡΙΑΚΗ
03-07-2016
|
ΤΟΜΕΑΣ Δ΄
Α.Τ. ΑΡΓΟΥΣ
ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
|
ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΑΡΓΟΣ
ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΛΑΧΑΝΟΚΗΠΟΙ-ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ-ΚΡΥΑ ΝΕΡΑ-ΣΠΗΛΑΙΑ-ΖΕΥΓΟΣΤΑΣΙΟ-ΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΤΩ
ΠΕΡΙΒΟΛΙ-ΚΑΣΤΑΝΟΦΥΤΟ-ΑΓ.ΗΛΙΑΣ-ΣΠΗΛΙΟΣ-ΚΕΡΑΣΩΝΑ-ΑΝΘΗΡΟ-ΝΟΣΤΙΜΟ-ΣΚΑΛΟΧΩΡΙ-ΒΕΛΟΣ-ΔΙΑΛΕΚΤΟ-ΒΟΤΑΝΙ-ΑΜΜΟΥΔΑΡΑ-ΑΣΠΡΟΚΚΛΗΣΙΑ-ΑΜΠΕΛΟΧΩΡΙ-ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ-ΚΡΕΜΑΣΤΗ-ΛΑΓΟΥΡΑ-ΑΡΓΟΣ
ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΚΑΣΤΟΡΙΑ.
|
09:00-15:00
|
KOZANH:
ΗΜΕΡΑ
|
ΠΕΡΙΟΧΗ
|
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
|
ΩΡΕΣ
|
ΔΕΥΤΕΡΑ
27-06-2016
|
Α.Τ. ΚΟΖΑΝΗΣ
|
Τ.Κ. ΝΕΟΥ
ΚΛΕΙΤΟΥΣ-ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ-ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ- ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ- ΡΟΔΙΑΝΗΣ –ΚΕΡΑΣΙΑΣ-
ΚΤΕΝΙΟΥ –ΑΙΑΝΉς –ΧΡΩΜΊΟΥ-ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΚΗΠΟΥ-ΚΑΤΩ ΚΟΜΗΣ-ΜΗΛΙΑΣ-ΑΝΩ
ΚΟΜΗΣ-ΣΠΑΡΤΟΥ-ΚΟΝΤΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΣΤΑΥΡΩΤΗΣ –ΠΥΡΓΟΥ-
ΑΝΑΤΟΛΗΣ-–ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ-ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ- ΝΕΡΑΙΔΑΣ-ΑΥΡΑΣ-ΙΜΕΡΩΝ –ΠΟΛΥΦΥΤΟΥ-ΠΕΤΡΑΝΩΝ
–ΜΕΣΣΙΑΝΗΣ-ΚΟΥΒΟΥΚΛΙΩΝ-ΡΟΔΙΤΗ-ΛΕΥΚΑΡΩΝ -ΟΙΝΟΗΣ-ΠΤΕΛΕΑΣ
|
18:00-02:00
|
ΤΡΙΤΗ
28-06-2016
|
Α.Τ. ΚΟΖΑΝΗΣ
Α.Τ.
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Α.Τ.
ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
|
Τ.Κ.
ΚΑΛΑΜΙΑΣ-ΑΛΩΝΑΚΙΩΝ- ΑΝΘΟΤΟΠΟΥ ΚΗΠΑΡΙΟΥ ΚΟΚΚΙΝΑΡΑΣ ΣΚΗΤΗΣ ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ ΔΑΦΝΕΡΟΥ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-
ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ- ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΑΛΟΝΕΡΙ -ΕΡΑΤΥΡΑΣ- ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ-
ΔΡΥΟΒΟΥΝΟΥ- ΣΙΣΑΝΙΟΥ- ΒΛΑΣΤΗΣ- ΝΑΜΑΤΟΣ- ΑΝΑΡΡΑΧΗΣ- ΚΡΥΟΒΡΥΣΗ
-ΕΜΠΟΡΙΟΥ-ΜΗΛΟΧΩΡΙΟΥ- ΦΟΥΦΑΣ-
|
16:00-24:00
|
ΤΕΤΑΡΤΗ
29-06-2016
|
Α.Τ.
ΣΕΡΒΙΩΝ
|
Τ.Κ.
-ΡΥΜΝΙΟΥ -ΦΡΟΥΡΙΟΥ- ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ- ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ- ΛΑΖΑΡΑΔΩΝ - ΕΛΑΤΗΣ- ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ-
ΜΕΤΑΞΑ-ΤΡΙΓΩΝΙΚΟΥ- ΠΟΛΥΡΑΧΟΥ- ΠΡΟΣΗΛΙΟΥ-ΛΑΒΑΣ- ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ- ΠΑΛΙΟΓΡΑΤΣΑΝΟΥ-
ΚΑΤΑΦΥΓΙΟΥ- ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ-ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
|
14:00-20:00
|
ΠΕΜΠΤΗ
30-06-2016
|
Α.Τ.
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ- Α.Τ. ΚΟΖΑΝΗΣ
|
Τ.Κ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ-ΓΑΛΑΤΕΙΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ-ΠΕΡΔΙΚΚΑ-ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ-ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ-ΚΟΜΝΗΝΩΝ-ΜΕΣΟΒΟΥΝΟΥ-ΠΥΡΓΟΥ-ΑΓ.ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ-ΚΑΡΙΟΧΩΡΙΟΥ-ΣΚΑΦΗΣ-ΣΠΗΛΙΑΣ-
ΕΡΜΑΚΙΑΣ-ΠΤΕΛΕΩΝΑ-ΑΚΡΙΝΗΣ- -ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ- ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ- ΡΥΑΚΙΟΥ-ΑΓΙΟΥ
ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ-ΠΑΡΧΑΡΙΟΥ ΤΕΤΡΑΛΟΦΟΥ- ΤΕΤΡΑΛΟΦΟΥ -ΑΓ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ- ΒΟΣΚΟΧΩΡΙΟΥ-
ΑΥΓΗΣ-ΚΑΠΝΟΧΩΡΙΟΥ- ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ- ΑΓΙΟΙ ΘΕΟΔΩΡΟΙ- ΛΕΒΕΝΤΗΣ-ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ -ΖΩΟΔΟΧΟΥ
ΠΗΓΗΣ- ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
|
.
08:00-14:00
|
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
01-07-2016
|
Α.Τ.
ΝΕΑΠΟΛΗΣ
|
Τ.Κ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ-ΓΑΛΑΤΕΙΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ-ΠΕΡΔΙΚΚΑ-ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ-ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ-ΚΟΜΝΗΝΩΝ-ΜΕΣΟΒΟΥΝΟΥ-ΠΥΡΓΟΥ-ΑΓ.ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ-ΚΑΡΙΟΧΩΡΙΟΥ-ΣΚΑΦΗΣ-ΣΠΗΛΙΑΣ-
ΕΡΜΑΚΙΑΣ-ΠΤΕΛΕΩΝΑ-ΑΚΡΙΝΗΣ- -ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ- ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ- ΡΥΑΚΙΟΥ-ΑΓΙΟΥ
ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ-ΠΑΡΧΑΡΙΟΥ ΤΕΤΡΑΛΟΦΟΥ- ΤΕΤΡΑΛΟΦΟΥ -ΑΓ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ- ΒΟΣΚΟΧΩΡΙΟΥ-
ΑΥΓΗΣ-ΚΑΠΝΟΧΩΡΙΟΥ- ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ- ΑΓΙΟΙ ΘΕΟΔΩΡΟΙ- ΛΕΒΕΝΤΗΣ-ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ -ΖΩΟΔΟΧΟΥ
ΠΗΓΗΣ- ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
|
08:00-14:00
|
ΣΑΒΒΑΤΟ
02-07-2016
|
Α.Τ.
ΝΕΑΠΟΛΗΣ
|
Τ.Κ. ΟΜΑΛΗΣ-
ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ- ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ- ΔΙΧΕΙΜΑΡΟΥ- ΠΛΑΚΙΔΑΣ- ΔΑΜΑΣΚΗΝΙΑΣ- ΚΛΕΙΣΩΡΕΙΑ-
ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ-ΖΩΝΗΣ- - ΛΥΚΝΑΔΩΝ- ΛΕΥΚΗΣ – ΑΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ- ΑΧΛΑΔΙΑ- ΚΟΙΛΑΔΙ ΑΓΙΟΙ
ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ- ΠΟΛΥΚΑΣΤΑΝΟΥ- ΔΑΦΝΗΣ- -ΑΝΘΟΥΣΑΣ- ΤΡΙΑΔΑΣ- ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ- ΒΥΘΟΥ
-ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΔΙΛΟΦΟΥ- ΔΑΣΥΛΛΙΟΥ -ΣΩΤΗΡΑΣ ΜΟΡΦΗΣ- ΒΟΥΧΩΡΙΝΑ- ΚΟΡΥΦΗΣ- ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ
|
.
08:00-14:00
|